Mytí oken, prosklených ploch a žaluzií

Okna myjeme jak v malých domácnostech, tak ve velkých objektech, školách a kancelářských budovách. Máme profesionální vybavení, mnoho let praxe, zaručujeme kvalitu a rychlé provedení práce. Myjeme okna plastová, dřevěná, špaletová, šroubovací, střešní a ostatní druhy prosklených ploch.

Dárkový poukaz

Školy, komerční prostory a domácnosti

Jak často mýt okna?

Mytí doporučujeme minimálně 1x až 2x ročně, abyste svá okna udrželi v dobrém stavu. Neudržovaná okna znamenají více práce při jejich čištění, což vede i k vyšším nákladům.

Proč si objednat právě nás

Máme profesionální vybavení, mnoho let praxe, zaručujeme kvalitu a rychlé provedení práce. Pro nás je samozřejmostí i umytí rámů a parapetů, nikoliv pouze skla! Za příplatek provedeme také omytí žaluzií.

Mytí těžko dostupných oken a venkovních žaluzií systémem Hydropower

Nedosáhnete? Nevadí, my ano!

Použitím systému Hydropower s námi vstoupíte do světa profesionálního a moderního čištění skla a venkovních žaluzií. Se systémem Unger čistíme nepřístupná okna a venkovní žaluzie i opláštění budov do výšky 6 metrů bez chemikálií, efektivně a bezpečně.

Demineralizovaná voda zbavená pevných látek, nečistot a minerálů je vysoké kvality, po omytí ploch a zaschnutí, nezůstávají na povrchu žádné zbytky, jako jsou skvrny od vápna nebo vody.

Z praxe