Čištění podlah a jejich ošetření

Hloubkově čistíme všechny běžné druhy podlahových krytin. Zejména PVC, linoleum, vinyl či marmoleum, ale i podlahy kamenné, z teraca nebo keramické a přírodní dlažby. Odstraníme staré ochranné vrstvy a ošetříme polymerem. Čištění také provádíme pomocí průmyslového vysávání a vysokotlakého mytí technologií TurboForce.

Dárkový poukaz

Hloubkové čištění podlah

Čistíme všechny běžné podlahové plochy

Provádíme hloubkové čištění podlah různých materiálů, zejména PVC, linoleum, vinyl či marmoleum, ale i podlah kamenných, z teraca nebo keramické a přírodní dlažby. Odstraňujeme staré ochranné vrstvy, tvrdošíjné nečistoty a jiné usazeniny, které narušují vzhled povrchu.

Jsme dobře vybaveni

K hloubkovému čištění podlah používáme nejmodernější dostupné stroje a chemii od známých a ověřených dodavatelů v kombinaci s mechanickým čištěním nylonovými pady s jemným abrazivem. Odstraníme a následně odsajeme zanesenou špínu, skvrny i rýhy od gumových podpatků, které není možné odstranit při běžném úklidu a čištění.

Ošetření podlah polymery

Voskování polymerem

Po samotném vyčištění podlahových krytin doporučujeme povrchy ošetřit polymerem. Voskování ochrání podlahy před rychlým znečištěním a mechanickým poškozením, prodlouží životnost povrchu a dodá nový vzhled i starší podlaze.

Ošetření je vhodné na všechny elastické podlahy a schody. Použitý vosk se nechává na ošetřovaném povrchu řádně zaschnout. Je vždy nutné takové místo po dobu schnutí nepoužívat a nechodit po něm.

Průmyslové vysávání podlah
Průmyslové vysávání podlah
Vysajeme jakékoliv garáže, sklady a výrobní haly. To vše speciálním průmyslovým vysavačem s dokonalou filtrací a zárukou naprosté bezprašnosti.
Vysokotlaké mytí podlah
Vysokotlaké mytí podlah
S technologií TurboForce si poradíme s jakýmkoliv povrchem. Profesionální čištění od podlah z dlažby, mramoru, pískovce, žuly a kamene po PVC. Vyčistíme i fasády, střechy nebo spáry. Jedinečností této metody je hloubkové čištění a důkladný, intenzivní proplach včetně zašlých spár, které bývají často neřešitelným problémem.
Čištění schodiště
Čištění schodiště
Po důkladném očištění provedeme ruční dočištění, proplach a neutralizaci povrchu. Poté lze povrch uzavřít voskem nebo impregnací s protiskluzným povrchem.
Čištění garáží
Čištění garáží
Provádíme čištění podzemních garáží u všech typů betonových a litých podlah. Navrhneme optimální způsob a četnost strojního čištění garážové plochy, kterou lze navíc i ošetřit dlouhodobou ochranou. Strojovým automatem čistíme i podlahy ve skladech a průmyslových halách.

Z praxe