Čištění koberců a čalounění

Čistíme kusové i celoplošné koberce nebo čalounění mokrou i suchou cestou profesionálním strojním extraktorem a kotoučovým strojem. Rádi pracujeme v domácnostech, firmách i státních organizacích. Využíváme moderní prostředky s vlastnostmi mikroenkapsulační formule a technologie mikropovlaku proti opětovnému znečištění.

Dárkový poukaz

Proč je důležité právě strojní čištění koberců?

Roztoči, houby a mikroorganizmy

V kobercích žije velké množství roztočů a jiných mikroorganismů, které se vám společně s prachem usazují na plicích. Samotní roztoči lidem neškodí. Škodí nám jejich mikroskopické výkaly obsahující silné alergeny. Tyto výkaly se mísí s prachem a dostávají se do ovzduší v pokoji. Zároveň jsou zdrojem dusíku pro podporu růstu hub a plísní. Houby například zhoršují astma a vyvolávají další nepříjemné nemoci.

Odstraníme je

Pravidelné profesionální strojní vysávání a čištění koberců vás roztočů téměř úplně zbaví! Pro udržení dlouhodobé čistoty doporučujeme čištění koberců v domácnostech minimálně 1x ročně, v kancelářských prostorách 2x – 3x ročně. Pravidelným čištěním prodloužíte jejich životnost a vrátíte jim zašlou krásu.

Roztoči
Roztoči
Houby
Houby
Plísně
Plísně
Prach
Prach

Pravidelné čištění koberců a čalounění pomáhá výrazně redukovat počet nežádoucích vlivů na VAŠE životní prostředí.

Mokré čištění koberců v komerčních prostorech

Čištění koberců orbot technologií s nízkou vlhkostí

Suchý koberec za pár hodin

Disponujeme nejmodernější technologií krystalizačního čištění orbitálním systémem.
Dosahujeme vynikajících výsledků s garancí uschnutí do 3 hodin!

Vyčistíme vaše komerční prostory ve všední dny po pracovní době a druhý den ráno se vaši zaměstnanci mohou vrátit do suchého prostředí.

Už žádné opakující se a vzlínající skvrny na lepených kobercích, systém využitelný do komerčních, bankovních, školících a prodejních prostor. Patentováno a vyrobeno v USA.

Mokré čištění koberců v domácnostech

Prémiové hloubkové čištění koberců „ROTOVAC SYSTEM

Rotační extrakční systém čištění

Nabízíme nejnovější světovou technologii čištění koberců americkým přístrojem ROTOVAC.

Hloubkové čištění koberců variantou „ROTOVAC SYSTEM“ je nejúčinnější metodou. Jde o rozdílového hráče v porovnání kvality a výsledku čištění s jakoukoliv konkurencí.

Díky unikátnímu systému, vysokým otáčkám, nástřiku a vznikajícím turbulencím vyčistí vlas koberce po celé jeho délce a redukuje vyšlapané trasy.

Vaše koberce si zaslouží to nejlepší a jsem moc rád, že vám po důkladném zaškolení tuto unikátní technologii můžeme nabídnout.

Čištění koberců suchou cestou

Chemické čištění

Vysoce kvalitní speciálně vyvinutá směs pro suché čištění koberců obsahuje biologicky rozložitelné čistící složky, které pomocí speciálního kartáčového stroje aplikujeme do koberců. Směs absorbuje nečistoty a vlhkost a po následném odsátí je možno povrch ihned využívat a plně zatížit.

Tato metoda je vhodná do kancelářských a hotelových provozů, kdy se při její aplikaci minimálně narušuje chod. Přírodní granulát redukuje plísně, roztoče i zvířecí a prachové alergeny.


Čištění čalounění

Čištění koberců na přírodní bázi

Čištění přírodními prostředky považujeme za vynikající nástroj pro všechny jimž není lhostejné životní prostředí, ale zároveň chtějí využívat moderních metod.

Pro tyto případy nabízíme čištění prostředkem Natural Carpet Cleaner, jehož přínosem je maximální šetrnost použitých látek k přírodě a jejich 100% biologická odbouratelnost. Je bezfosfátový s ekologickými, povrchově aktivními látkami. Jistě vás také zaujme přírodní vůně citronové trávy a bylin.

V případě zájmu o čištění tímto alternativním prostředkem nás neváhejte kontaktovat.